0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain LaLiga 2
Girona FC
۱
۰
Real Zaragoza
Finished
۲۲:۰۰
Rayo Vallecano
۰
۰
CF Malaga
Finished
۰۰:۱۵
  Turkey Super Lig
Denizlispor
۰
۱
Gaziantep FK
Finished
۲۲:۳۰
  Bulgaria First Professional League, Relegation Round
PFK Botev Plovdiv
۳
۱
FC Dunav Ruse
Finished
۲۲:۳۰
Pofc Botev Vratsa
۰
۰
FC Arda Kardzhali
Finished
۲۰:۱۵
  Portugal Primeira Liga
CD Santa Clara
۰
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۲۲:۴۵
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Rio
Macae RJ
۰
۰
Fluminense FC RJ
Finished
۰۱:۰۰
CR Vasco DA Gama RJ
۱
۰
Madureira EC RJ
Finished
۰۳:۳۰
Volta Redonda FC RJ
۲
۱
Resende FC RJ
Finished
۰۳:۳۰
  Austria 2. Liga
FC Liefering
۴
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۱:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۱
SV Ried
Finished
۲۲:۵۵
FC Blau Weiss Linz
۱
۳
SV Horn
Finished
۲۱:۰۰
  Lithuania A Lyga
Vilnius FK Zalgiris
۰
۰
FK Banga Gargzdai
Finished
۱۹:۳۰
FK Panevezys
۰
۲
FK Kauno Zalgiris
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie B
Trapani Calcio
۲
۱
AS Livorno
Finished
۲۳:۳۰
Frosinone Calcio
۲
۱
Spezia Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Virtus Entella
۱
۱
AC Chievo Verona
Finished
۲۳:۳۰
Sportiva Salernitana
۲
۱
SS Juve Stabia
Finished
۲۳:۳۰
Perugia Calcio Spa
۱
۲
Pordenone Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Cosenza Calcio
۰
۱
Ascoli Calcio 1898 FC
Finished
۲۳:۳۰
Venezia
۰
۲
Empoli FC
Finished
۲۳:۳۰
US Cremonese
۱
۰
Delfino Pescara 1936
Finished
۲۳:۳۰
FC Crotone
۳
۰
Benevento Calcio
Finished
۲۳:۳۰
AC Pisa 1909
۲
۰
AS Cittadella
Finished
۲۱:۱۵
  Czech Republic FNL
MFK Chrudim
۱
۳
FK Pardubice
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 4 deild, Group B
SR
۴
۲
Alafoss
Finished
۰۱:۳۰
  England Championship
Charlton Athletic
۰
۱
Millwall FC
Finished
۲۳:۴۵
  Romania Liga 1, Championship round
CS Gaz Metan Medias
۱
۲
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۲۱:۳۰
  Mongolia First League
Tuv Buganuud
۳
۳
Aldariin Daichid
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Aarau
۵
۴
FC Lausanne-Sport
Finished
۲۳:۰۰
FC Vaduz
۲
۳
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۴۵
FC Stade LS Ouchy
۲
۲
FC Winterthur
Finished
۲۰:۴۵
  Poland Ekstraklasa, Relegation Round
Korona Kielce
۱
۱
MKS Arka Gdynia
Finished
۲۳:۰۰
LKS Lodz
۱
۲
Wisla Krakow
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 1st Division
Tromsoe IL
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker/Kisa
۴
۰
Stroemmen IF
Finished
۲۰:۳۰
Stjordals/Blink
۲
۳
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Grorud IL
۰
۱
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Asane Fotball
۱
۴
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Hamarkameratene
۲
۳
Kongsvinger IL Fotball
Finished
۲۳:۰۰
Kfum Oslo
۲
۱
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
۴
۳
Oeygarden FK
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Bravo
۱
۲
NK Celje
Finished
۲۰:۳۰
NK Domzale
۲
۱
NK Tabor Sezana
Finished
۲۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Sioni Bolnisi
۰
۱
FC Gagra
Finished
۱۸:۳۰
PFC Minyor Pernik
۲
۱
Marek Dupnica
Finished
۱۹:۳۰
FC Vsetin
۰
۰
TJ Valasske Mezirici
Finished
۱۹:۴۵
SGP Oberlohberg
۳
۴
Sc Wacker Dinslaken
Finished
۲۲:۰۰
Gyirmot FC Gyor
۴
۲
BSS Monor
Finished
۱۹:۳۰
FC Krasnodar-2
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۲۰:۰۰
SV Admira Villach
-
-
BSV Bad Bleiberg
Finished
۲۰:۳۰
USV Weindorf St. Anna am Aigen
۳
۱
Sv Feldbach
Finished
۲۱:۳۰
SV Hausmannstatten
۱
۴
SV Gossendorf Gtc Graz
Finished
۲۲:۰۰
  England League One, Playoffs
Portsmouth FC
۱
۱
Oxford United
Finished
۲۱:۰۰
Fleetwood Town
۱
۴
Wycombe Wanderers
Finished
۲۳:۰۰
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 2
Esbjerg FB
۱
۲
AC Horsens
Finished
۲۱:۳۰
  Spain LaLiga
Real Madrid
۱
۰
CF Getafe
Finished
۰۰:۳۰
  Sweden Superettan
Trelleborgs FF
۱
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۱:۳۰
Jonkopings Sodra IF
۳
۱
Akropolis IF
Finished
۲۱:۳۰
  Poland I Liga
Zaglebie Sosnowiec
۰
۲
Chrobry Glogow
Finished
۲۲:۴۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۱۰
  Norway Toppserien, Women
Rosenborg BK Kvinner
۱
۱
LSK Kvinner
Finished
۲۲:۱۵
  Simulated Reality League European Championship Knockout stage SRL
Germany (SRL)
۱
۲
Czech Republic (SRL)
Finished
۲۰:۳۰
Portugal (SRL)
۰
۰
Austria (SRL)
Finished
۲۳:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Atletico Madrid Srl
۱
۰
RCD Mallorca Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Ukraine Premier League, Relegation round
FC Lviv
۲
۲
FC Vorskla Poltava
inprogress
۲۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Tbilisi
۴
۰
FC Locomotive Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie A
AS Roma
۰
۲
Udinese Calcio
Finished
۰۰:۱۵
  Denmark 2nd Division, Championship Group
Thisted FC
۲
۲
BK Avarta
Finished
۲۱:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Tukums 2000/Tss
۱
۳
FK Metta / LU
Finished
۱۹:۳۰
Valmiera FK
۲
۲
FK Spartaks Jurmala
Finished
۲۱:۳۰
Riga FC
-
-
FK Liepaja
Cancelled
۲۰:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
۳
۱
FC Floresti
Finished
۱۹:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
۲
۰
CSF Speranta Nisporeni
Finished
۲۲:۰۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Masku
۱
۰
SC Wolves
Finished
۲۰:۰۰
Peimari Utd
۳
۲
AIFK Turku
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۰
۱
Kolding IF
Finished
۲۱:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Kaisar Kyzylorda
-
-
Kairat Almaty
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Kyzyl-Zhar SK
-
-
Tobol Kostanay
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
-
-
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
Taraz
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Cruzeiro EC MG
-
-
AA Ponte Preta SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Avai FC SC
-
-
Figueirense FC SC
Cancelled
۲۳:۳۰
CR Brasil AL
-
-
America FC MG
Cancelled
۲۳:۳۰
Guarani FC SP
-
-
Sampaio Correa FC MA
Cancelled
۲۳:۳۰
Oeste FC SP
-
-
Botafogo FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Parana Clube PR
-
-
Chapecoense SC
Cancelled
۲۳:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Operario Ferroviario EC PR
Cancelled
۲۳:۳۰
EC Vitoria BA
-
-
CS Alagoano AL
Cancelled
۲۳:۳۰
AD Confianca SE
-
-
Gremio Esportivo Brasil RS
Cancelled
۲۳:۳۰
Cuiaba EC MT
-
-
Nautico PE
Cancelled
۲۳:۳۰
  Simulated Reality League Poland Ekstraklasa SRL
Korona Kielce Srl
۱
۰
MKS Arka Gdynia Srl
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz Srl
۰
۰
Wisla Krakow Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Portugal Primeira Liga SRL
CD Santa Clara Srl
۰
۱
CS Maritimo Madeira Srl
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
-
-
Persija Jakarta
Cancelled
۱۳:۰۰
Madura United
-
-
Persela Lamongan
Cancelled
۱۶:۰۰
Barito Putera
-
-
Arema FC
Cancelled
۱۶:۳۰
  Singapore Premier League
Brunei Dpmm FC
-
-
Balestier Khalsa FC
Cancelled
۱۶:۴۵
  Finland Amateur 3 Division South 1
HPS
۴
۰
FC Pohu
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania Women A Lyga
Zalgiris Kaunas
-
-
Gintra Universitetas
Cancelled
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
Sapa Helsinki 3
۳
۱
Puistolan Urheilijat
Finished
۲۰:۴۵
  Ireland First Division
Cabinteely FC
-
-
Bray Wanderers
Cancelled
۲۳:۱۵
Galway United FC
-
-
Athlone Town
Cancelled
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
University College Dublin
Cancelled
۲۳:۱۵
  Ireland Premier Division
Cork City FC
-
-
Bohemians Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Derry City
-
-
Sligo Rovers
Cancelled
۲۳:۱۵
Dundalk FC
-
-
ST Patricks Athletic
Cancelled
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers
-
-
Finn Harps
Cancelled
۲۳:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Denizlispor Srl
۲
۱
Gaziantep Srl
Finished
۱۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید