0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs Club Friendly Games
Enhorna IF
-
-
FF Sodertalje
Cancelled
۲۲:۳۰
Skene IF
-
-
Hestrafors IF
Cancelled
۲۲:۳۰
Fk Bars Moscow
۲
۳
Fk Konkord Moscow
Finished
۱۲:۳۰
FC Zenit Moscow
۰
۴
FK Kraskovo
Finished
۱۴:۳۰
FC Balashikha
۲
۵
Vityaz Noginsk
Finished
۱۷:۰۰
FK Kupavna Moscow
۳
۴
FK Meteor
Finished
۱۸:۳۰
Serp I Molot Moscow
-
-
FK Avangard
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hazar Lenkaran Moskva 2
۱
۰
FK Mbp
inprogress
۲۱:۳۰
FK Arbat
۰
۴
FC Gorki
Finished
۲۱:۳۰
Lunds BK
۳
۱
IFK Malmoe
Finished
۲۲:۰۰
Qviding Fif
۰
۰
IK Oddevold
Finished
۲۲:۳۰
Fittja IF
۵
۳
IFK Haninge U19
Finished
۲۲:۳۰
IFK Tumba FK
۰
۱
FC Djursholm
Finished
۲۳:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
-
-
Adelaide United FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
1. Ffc Frankfurt
-
-
SC Sand
Cancelled
۲۲:۴۵
  Germany Amateur Regionalliga North
BSV SW Rehden
-
-
Hannover 96 II
Cancelled
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
VfL Sportfreunde Lotte 1929
-
-
SC Verl
Cancelled
۲۲:۳۰
ROT Weiss Essen
-
-
Borussia Monchengladbach II
Cancelled
۲۳:۰۰
TSV Alemannia Aachen
-
-
Bonner SC
Cancelled
۲۳:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga East
Ask-Bsc Bruck/Leitha
-
-
SV Mattersburg (A)
Cancelled
۲۲:۳۰
ASK Ebreichsdorf
-
-
FC Admira Wacker Modling (A)
Cancelled
۲۳:۰۰
ASV Drassburg
-
-
Wiener Viktoria
Cancelled
۲۳:۰۰
SC Wiener Neustadt
-
-
FCM Traiskirchen
Cancelled
۲۳:۰۰
FC Mauerwerk
-
-
SC Neusiedl AM See 1919
Cancelled
۲۳:۰۰
Wiener Sportklub
-
-
SV Leobendorf
Cancelled
۲۳:۰۰
FC Marchfeld Donauauen
-
-
SK Rapid Wien II
Cancelled
۲۳:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
Offenbacher FC Kickers 1901
-
-
TSV Steinbach 1921
Cancelled
۲۲:۳۰
SV 07 Elversberg
-
-
FK 03 Pirmasens
Cancelled
۲۲:۳۰
  Germany 3. Liga
FC Wurzburger Kickers
-
-
FC Carl Zeiss Jena
Cancelled
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
SV Heimstetten
-
-
SV Viktoria Aschaffenburg
Cancelled
۲۲:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg, Spring
SV Wals-Grunau
-
-
TSV St. Johann
Cancelled
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
SK Sturm Graz (A)
-
-
FC Wels
Cancelled
۲۲:۰۰
USV Allerheiligen
-
-
UVB Vocklamarkt
Cancelled
۲۲:۱۵
Asco Atsv Wolfsberg
-
-
SV Ried II
Cancelled
۲۲:۱۵
SC Kalsdorf
-
-
Atsv Stadl-Paura
Cancelled
۲۲:۱۵
Deutschlandsberger SC
-
-
FC Gleisdorf 09
Cancelled
۲۲:۳۰
  France National
US Avranches
-
-
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
Cancelled
۲۱:۳۰
US Boulogne
-
-
AS Beziers
Cancelled
۲۳:۳۰
FC Bastia Borgo
-
-
SC Toulon
Cancelled
۲۳:۳۰
Le Puy Foot 43 Auvergne
-
-
Red Star FC
Cancelled
۲۳:۳۰
AS Lyon-Duchere
-
-
Gazelec FC Ajaccio
Cancelled
۲۳:۳۰
Stade Olympique Choletais
-
-
US Quevillaise-Rouen Metropole
Cancelled
۲۳:۳۰
Stade Lavallois Mayenne FC
-
-
FC Villefranche-Beaujolais
Cancelled
۲۳:۳۰
US Concarneau
-
-
USL Dunkerque
Cancelled
۲۳:۳۰
US Creteil
-
-
PAU FC
Cancelled
۲۳:۳۰
  Denmark 1st Division
Viborg FF
-
-
FC Roskilde
Cancelled
۲۱:۳۰
HB Koege
-
-
FC Fredericia
Cancelled
۲۲:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 5
Poland
-
-
Latvia
Cancelled
۲۱:۰۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 7
Netherlands
-
-
Belarus
Cancelled
۲۰:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 9
Wales
-
-
Moldova
Cancelled
۲۰:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 8
Malta
-
-
Ukraine
Cancelled
۲۰:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 4
Greece
-
-
Czech Republic
Cancelled
۱۹:۳۰
Lithuania
-
-
San Marino
Cancelled
۲۰:۳۰
Scotland
-
-
Croatia
Cancelled
۲۰:۳۰
  Israel Liga Bet South B
Beitar Ironi Kiryat Gat
-
-
Ironi Modiin
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet South A
Hapoel Hod Hasharon
-
-
Bnei Taibe
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  International World Cup Qualification, CONMEBOL
Uruguay
-
-
Chile
Cancelled
۰۳:۱۵
  Brazil Gaucho, Second Phase
EC Sao Jose RS
-
-
EC Novo Hamburgo RS
Cancelled
۰۲:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
Casertana FC
-
-
Reggina 1914
Cancelled
۰۰:۱۵
AS Viterbese Castrense
-
-
SS Monopoli 1966
Cancelled
۰۰:۱۵
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 3
England
-
-
Andorra
Cancelled
۰۰:۱۵
Kosovo
-
-
Albania
Cancelled
۲۰:۳۰
  International European Championship, Qualification Playoff
North Macedonia
-
-
Kosovo
Cancelled
۰۰:۱۵
Bosnia And Herzegovina
-
-
Northern Ireland
Cancelled
۰۰:۱۵
Slovakia
-
-
Ireland
Cancelled
۰۰:۱۵
Scotland
-
-
Israel
Cancelled
۰۰:۱۵
Bulgaria
-
-
Hungary
Cancelled
۰۰:۱۵
Iceland
-
-
Romania
Cancelled
۰۰:۱۵
  Scotland Championship
FC Arbroath
-
-
Dundee United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید